Teploceramic

Nejnovější technologie pro použití v systémech vytápění keramických topných panelů "Teploceramic",

kombinuje klasické konvekční vytápění a měkké tepelné infračervené vlny.

 

Pro biofyzikální účinky na lidské tělo infračervené vlny májí léčivé vlastnosti a vytváří výjimečně pohodlný pobyt ve vytápěných místnostech. Tato revoluční technologie vytápění šetří 70% energie.

 

Životnost 30 let! Záruka 5 let!

JAK TO FUNGUJE

V základu jsou v elektrických panelech zabudovány dva základní typy vytápění: konvekční typ a typ  infračervené vztápení.

 Konvekčni princip vytápění.

 Tento typ byl založen na přírodní termální konvekce vzduchu v uzavřeném prostoru a místnosti až do infračervené ohřívače jsou široce používány u téměř všech modelů ohřívačů. Konvekce - proces přenosu tepla z jednoho místa na druhé s pohybující se masou vzduchu. Čím je větší  rozdíl teploty mezi zdrojem tepla, tím  je více intenzivní konvekce. Tradiční systém vytápění, na které jsme zvyklí používat funguje opačně  infračervenemu. První, vnitřní vzduch je ohříván, což je teplo získané později lidmi, kteří jsou ve středu. To je poměrně zdlouhavý proces, protože ohřátý vzduch (zejména ve vysokých prostorech) stoupá ke stropu a způsobuje příliv studeného vzduchu k podlaze. Tam je svazek vzduchových hmot, kdy se zvyšuje teplota v horní a dolní části, tam, kde jsou lidé, vzduch je studený. Tepelné ztráty se zvyšují, a k urychlení  procesu konvekce je nutné použít ventilátor. Toto vysvětluje fakt, že po dlouhou dobu ohřívaní  celého objemů vzduchu v místnosti, zabírat mnohem více energie, než by bylo zapotřebí podle přírodních podmínek.

Infračervené topení.

Tento typ vytápění je založen na vytápění objektů v místní zóně (bez zahřívání vzduchu mezi zdroem a cílem), který  se  zahřeje, dá  teplo a vzduch prostoru  v místnosti.

Infračervený princip vytápění.

Svou popularitu si tento druh tepelné účinnosti přenosu dostal za své úspory nákladů, mobilitu použití a minimalizaci nákladů na provoz. Čím tmavší objekt, tím více energie jim může být pohlcen. Infračervené vlny různé délky vyzařují všechny ohřáté předměty a živé bytosti. Takže, toto  infračervené záření prospívá všemu živému  na Zemi, protože každý z nás ví ze školního kurzu, efektivnost a přirozenu schopnost slunce na Zem.

A nejlepším řešením bylo spojit tyto dva typy vytápění  v elektrické keramické panely.Vytápění místnosti zdokonalujé infračervený tepelní tok (také známý jako 'vlny tepla'). Biofyzikální vliv panelů pro lidské tělo může být srovnovan s finskými kamny, které májí léčebné ucinky  a vytváří tepelnou pohodu v místnosti.

Platina Pillangó Kft, 5465, Cserkeszölö, Bokor utca,  5

Adószám : 25396744-2-16, Közösségi adószám: HU 25396744

Telefonszám  nagykereskedők és forgalmazók részére:

+36 70 634 90 30